Благодійний фонд продовжує вітати старожилів Хмельниччини

01/07/2021, Робота в окрузі

image

У Благодійному фонді народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми Поруч» продовжують традицію вітати старожилів, які мешкають на окрузі. 

Днями свої ювілеї, а саме 95-річчя, святкували Благун Антоніна Степанівна з села Райківці та Пойденко Ульяна Петрівна з села Лихнівка. Також свій 90-ювілей відсвяткував уродженець села Бронівка Рибак Дмитро Миколайович.


Благун Антоніна Степанівна усе життя, не покладаючи рук, працювала у місцевому колгоспі та в ланці дояркою. Рибак Дмитро Миколайович трудився у колгоспі. Через страшну хворобу, він втратив одну ногу, але попри всі негаразди, ніколи не втрачає віри у краще майбутнє.


Пойденко Ульяна Петрівна з села Лихнівка ще в юному віці пішла на війну, де була поварем польової кухні. Сильна духом, вона пройшла бойовий шлях від України до Праги. Опісля брала участь у Російсько-японській війні. Наразі жінка має безліч відзнак та медалей. Виховала двох дітей, а наразі має четверо онуків та шестеро правнуків. Попри поважний вік, ювіляри не втрачають оптимізму та енергії. За щирість та добре серце їх поважають сусіди, друзі та дносельчани. Вони неодноразово допомагали цінною порадою та добрим словом.

Тому напередодні помічники парламентаря завітали до ювілярів, аби привітати їх з поважним ювілеєм. Висловити слова подяки та глибокої шани за вагомий внесок в розбудову населених пунктів Хмельницької області.