Благодійний фонд «Ми поруч» завітав до родин загиблих афганців

08/02/2018, Робота в окрузі

image

15 лютого Україна вшановує учасників бойових дій на території інших держав. У цей день ми згадуємо всіх українських вояків, що самовіддано та героїчно виконували свій військовий обов'язок в різних «гарячих точках» світу. Тисячі наших співвітчизників поклали своє життя за врегулювання воєнних конфліктів поза межами нашої держави, в тому числі наші земляки – мешканці Волочиського та Хмельницького районів.
З нагоди цієї пам’ятної дати ми згадуємо всіх воїнів-інтернаціоналістів, хто не повернувся до дому живим, і в глибокій пошані схиляємо голови перед батькам і матерям, які виховали синів-героїв. За доброю традицією напередодні 15 лютого благодійний фонд «Ми поруч» відвідав родини загиблих афганців, аби сказати слова вдячності та вручити подарунки.

Із цією почесною місією благодійники завітали у Волочиськ та села Зелена, Баглаї, Великі Жеребки, Бубнівка – Волочиського району.

«Прийміть наші щирі співчуття та сердечну вдячність за ваших синів-героїв. Звісно, ніхто не зможе втамувати біль утрати, однак пам’ятайте, що благодійний фонд «Ми поруч» ніколи не стоїть осторонь Ваших проблем і в силу можливостей ми сприяємо їх вирішенню», - звернувся до родин загиблих афганців Юрій Пендрак, помічний народного депутата Сергія Лабазюка.