Ансамбль «Перлина» прозвітував

13/05/2019, Робота в окрузі

image

Народний аматорський ансамбль бального танцю «Перлина» прозвітував. Концерт відбувся у Волочиському центрі культури та дозвілля «Гармонія». Підтримати вихованців прийшли батьки та випускники. Учасники концерту вражали глядачів танцювальними номерами та костюмами, за що отримали вдячні оплески.
Народний аматорський ансамбль «Перлина» - переможці та учасники багатьох конкурсів, відтак вони добре відомі навіть за межами України.
Помічники народного депутата України Сергія Лабазюка привітали колектив та його керівника з нагоди творчого звіту та подарували грошовий сертифікат. Зазначають, танцювальний колектив щороку показує потужну підготовку, тим самим доводять, що Волочиський край – багатий на таланти.
«Я приємно вражена видовищем, яке ви сьогодні подарували нам, глядачам. Дякую за те, що ви своєю працею, здобутками та талантами прославляєте Волочищину на увесь світ», - зазначила Валентина Ряба.
Високі результати ансамблю – це заслуга як вихованців, так і керівника Юлії Смик. До слова, вона цьогоріч святкує 10-ти річчя творчої діяльності.
«Ми довго та ретельно готувалися до звітного концерту, аби показати все те, чому навчилися за цей рік. Ми дякуємо всім, хто прийшов сьогодні нас підтримати, бо для нас, як для артистів вдячні посмішки та оплески – це найкраща винагорода», - зазначила Юлія Смик.
Підтримувати молоді таланти – необхідно, переконані в команді Сергія Лабазюка, адже саме від них залежить майбутнє країни.