Акцію до Дня медичного працівника - завершено

20/06/2016, Робота в окрузі

image

Акцію, яку проводив благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч» до Дня медичного працівника -завершено.
У суботу, 18 червня, подарунки отримали вже усі працівники ФАП – ів та амбулаторій округу парламентаря.  Не обійшлося і без презентів  для Хмельницької районної та Чорноострівської  лікарень.

Під час урочистостей,  цим медичним установам, помічниками народного депутата,  вручили сертифікати на 30 та 10 тисяч гривень  відповідно.
Окрім коштів на лікарні, цінні подарунки та подяки, помічники парламентаря, вручили і працівницям ФАП – ів та амбулаторій.

«Ми вже не один рік співпрацюємо з нашою медициною. Як ніхто, знаємо ваші проблеми, постійно намагаємося хоч частково їх розв'язати. І сьогодні, вже ряд завдань, які ви поставили перед нами, вирішені. На таку тісну співпрацю ми сподіваємося і надалі. Хочемо побажати кожному з вас, шановні працівники медичної сфери, здоров’я та достатку у ваших домівках, миру та процвітання нашій країні», - зазначив під час промови Леонід Гуцалюк.

До привітань долучився і голова Хмельницької районної ради Юрій Мельник.
«Спільно з вами, нам вдалося чимало зробити. Ми зберегли сітку первинної медико-санітарної допомоги у районні. Ми не дали закрити жодної медичної установи. В подальшому, я переконаний, що разом, працюватимемо і над розвитком наших ФАПів та амбулаторій», - зазначив під час промови посадовець.