50 років успіху!

31/10/2019, Робота в окрузі

image

Хмельницька гімназія №2 відсвяткувала 50-річний ювілей.  Святковий концерт відбувся в обласній філармонії 30 жовтня. Серед учасників та глядачів - випускники, батьки, учні, педагоги та запрошені гості.
Ще задовго до початку в холі філармонії почали збиратися гості. Вони робили на пам'ять світлини біля тематичних фотозон та вітали один одного зі святом. Випускники із нотками ностальгії в голосі пригадували шкільні роки, адже для них за роки навчання гімназія стала другою домівкою. Тут вони зростали, здобували знання, знайшли друзів та провели незабутнє дитинство.

«Гімназія - це наша рідна домівка, в якій ми зростали, разом переживали перші успіхи та невдачі», - так розповідає про своє шкільне життя випускниця Аліна Гарвард.
 Випускники зізнаються, єдина річ, про яку шкодують, - це брак часу, тому зустрічаються вкрай рідко. Тим паче, що багато однокласників нині мешкають у різних куточках країни і там прославляють рідні стіни.
Три директори, двадцять три заступники та майже чотири сотні педагогів – саме з такою статистикою відзначають ювілей. Крім того, за п’ятдесят років діяльності дали путівку в життя понад двом тисячам випускників, якими сьогодні пишаються та стежать за їх дорослим життям.
«Як відомо, саме випускники є золотим фондом будь-якого закладу. Недаремно слоганом нашого святкування ми обрали «50 років успіху!», бо всі наші учні – це успішні люди», - розповідає директор гімназії Віктор Байдич.  
Гімназія – один із тих закладів, які формують імідж Хмельницького. Щороку тут випускають чимало срібних та золотих медалістів, учні стають призерами олімпіад та конкурсів різного рівня, а прикладом для них слугують вчителі, які теж постійно вдосконалюються та надихають на саморозвиток дітей.
Зміцнюють тут і матеріально-технічну базу: аудиторії оснащені сучасною технікою, а нещодавно тут відкрили новий спортивний комплекс, який є одним із найбільших в місті.
У школі також налагоджена співпраця з народним депутатом України Сергієм Лабазюком. Його помічники привітали колектив закладу та подарували техніку.

«І приємно, що діти мають можливість навчатися в такому закладі, як гімназія. Ми завжди підтримуємо і будемо підтримувати їх ініціативи, цікаві проекти та починання. Те, з яким запалом тут відзначають ювілей, впевнені, що наступні півстоліття будуть ще продуктивнішими», - зазначив помічник парламентаря.