50-річчя Купільської ЗОШ

10/12/2018, Робота в окрузі

image

Днями у Купільській ЗОШ відзначили 50-річний ювілей. З нагоди свята у школі влаштували концерт. Привітати рідний заклад з Днем народження прийшли педагоги, учні, випускники та ветерани педагогічної ниви. Взяли участь в урочистостях і колишні працівники закладу, зокрема голова Купільської сільської ради Лариса Кінделевич.
Директор ЗОШ Григорій Райтаровський розповів про розвиток закладу та принагідно подякував усім присутнім за те, що завітали на свято:
«Для нас велика честь, що День народження у школі святкують у такій великій компанії. Це означає, що школа за 50 років знайшла багато друзів як серед учнів, так і серед працівників».
У закладі дбають про створення всіх необхідних умов для навчання та виховання молодого покоління. Нещодавно тут відремонтували актову залу, тож 50 років зустрічали  в оновленому приміщенні. Крім того, у школі готуються освоювати субвенцію на суму 150 000 гривень. У планах – відремонтувати фойє школи.
Секрет успіху закладу – поєднання традиційності та сучасних підходів до навчання, переконані у благодійному фонді Сергія Лабазюка «Ми поруч».

«Вчителі – унікальні люди, які вміють не лише навчати, а й навчатися. Ви швидко адаптуєтеся до вимог часу, вмієте знайти підхід до кожної дитини. Ми бажаємо всім працівникам Купільської школи успіху, терпіння та вдячних учнів», - привітав колектив закладу помічник нардепа Юрій Пендрак.
Сучасне навчання неможливе без нової техніки, тож принагідно вручили новенький телевізор для потреб школи.