30 років успіху!

02/12/2019, Робота в окрузі

image

Тридцятирічний ювілей відзначили у Волочиському навчально-виховному комплексі. Святковий концерт силами колективу школи та місцевих артистів організували у центрі культури та дозвілля «Гармонія». Привітати заклад із днем народження завітали випускники, учні, педагоги, батьки та мешканці міста.
Привітав школу, в якій колись навчався, і народний депутат України Сергій Лабазюк. Він нагородив тих, хто зробив вагомий внесок у розвиток закладу.
«Пишаюся, що навчався у Волочиському НВК. Саме школа дала мені впевнений старт у дорослому житті. Безмежно вдячний педагогам, які навчали нас не лише предметам, а й бути добрими та людяними. Приємно, що колектив закладу постійно вдосконалюється та спонукає до цього своїх школярів», - зазначив нардеп.

За роки діяльності Волочиський НВК дав путівку в життя майже 2000 випускникам, 400 з яких закінчили школу із золотою медаллю, а навчали їх понад 160 вчителів. У колективі є педагоги, які працюють з моменту відкриття закладу, та є молоді спеціалісти, у тому числі й випускники школи. За словами вчительки географії Ольги Палій, яка навчалася у НВК, а сьогодні тут передає свої знання учням, саме наставники з рідної школи визначили її професійний шлях.
Директор школи Володимир Ревуцький очолює заклад з перших днів діяльності. Розповідає, вже на початку школа мала потужну базу: актова зала з кінопроекційним  обладнанням, комп’ютерний клас та басейн:  «Це все допомагала нам виховувати наших учнів конкурентоздатними. І вони виправдали наші очікування. Адже наші випускники – затребувані спеціалісти та успішні люди».
Директор додає, багато освітніх змін впроваджували першими в районі. Серед них називає  поглиблене вивчення окремих предметів спершу у 10-11 класах, згодом - у 8-9. Крім того, учні Волочиського НВК – першопрохідці конкурсу робіт Малої академії наук. 

Справжнім подарунком до ювілею стало відкриття оновленого басейну. Ініціювали реконструкцію народний депутат Сергій Лабазюк та міський голова Костянтин Черниченко. Басейн відремонтували за рахунок державних субвенцій та при співфінансування з місцевого бюджету. З останнього надійшло 42 тисячі, а згідно з постановами Кабінету Міністрів №365 від 5 червня та № 500 від 10 липня за сприяння нардепа на ремонт виділили 2,8 мільйона гривень субвенцій.

Окрім капітального ремонту басейну, роздягалень, душових, тут замінили обладнання, яке готує воду та повітря. Його протестували у червні. Сучасне устаткування дозволяє виставляти температуру з точністю до половини градуса. Крім того, система працює таким чином, що тепле повітря нагріватиме холодне, яке надходить до приміщення, що дозволить зекономити та зменшити кількість шкідливих викидів у атмосферу.
До ювілейного року у школі також облаштують експозицію про історію розвитку, а також готують книжку, в якій систематизують всі здобутки за роки діяльності. Її видання профінансують із благодійного фонду «Ми поруч».
Сьогодні школа має утеплений фасад, замінені вікна, оновлений басейн та сучасну техніку для навчання. На досягнутому тут не зупиняються, невдовзі планують модернізувати тепловий пункт. Фінансуватимуть роботи за рахунок виграного гранту від Фінляндії.