Многая літа! Ювіляри приймають вітання від представників БФ «Ми Поруч»

26/01/2022, Робота в окрузі

image

Дев’яносто років відзначила 14-го січня жителька села Поляни Віра Григорівна Демчинська. Замолоду старенька працювала дояркою на місцевій фермі. Затим перейшла у ланку, стала ланковою. Звідти й вийшла на пенсію. Попри велику кількість роботи, пані Віра була ще й активною учасницею художньої самодіяльності.
 
Жителька села Соломна Таїсія Григорівна Пісоцька народилася у родині хліборобів 90 років тому. У житті, каже бабуся, як на довгій ниві: по-різному велося. Працювала із самого дитинства, малою пасла худобу, допомагала батькам по господарству. З 15-ти років пішла у рільничу бригаду.
 
Славний ювілей відзначає у колі своєї великої родини. Разом із чоловіком Таїсія Григорівна виховала трьох дітей. Зараз не натішиться п’ятьма онуками. А що має старенька веселу вдачу, у її оселі завжди гамірно, бо сюди повсякчас навідуються рідні та друзі.
 
Ровесниця пані Таїсії – Марія Іванівна Матвійчук – проживає у селі Кудринці. Працювала дояркою на фермі, ланковою і навіть на будівництві у Харківській область довелося побувати. У бабусі троє дітей, четверо онуків та правнук.
 
Ще один 90-річний іменинник проживає у Тарноруді. Ювілей святкував Петро Матвійович Головко. Майже все життя дідусь пропрацював у рідному селі на фермі. Він – ветеран праці. Із дружиною виховав двох доньок. Має 2 внуків та 3 правнуків.
 
Серед ювілярів, які відзначають свої дні народження у січні, також жителька села Малиничі Лілія Семенівна Шевчук, Марія Антонівна Глущак з Писарівки, Ганна Людвиківна Скалацька з села Кривачинці, житель Бокиївки Василь Семенович Ткачук, жителька Писарівки Марія Антонівна Глущак, Ганна Людвигівна Скалацька – з Кривачинців, Василь Семенович Ткачук із Бокиївки та соломчанка Таїсія Григорівна Пісоцька.
 
Разом із рідними та близькими до вітань іменинникам долучилися представники Благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч». Зичили довгих років життя, затишку у родинах, достатку та миру.