Подяка за невтомну працю: благодійники фонду "МИ ПОРУЧ" продовжують добру традицію

12/01/2022, Робота в окрузі

image

Якщо порівнювати життя людини із книжкою, а кожен прожитий рік – її сторінками, то у книзі Надії Іванівни Цось таких сторінок уже 95!

Славний ювілей жителька села Олешин Хмельницької міської громади відзначила у колі своєї великої родини. Бабуся має дочку, двох онуків, правнучку і навіть двох праправнуків. Усе життя Ніна Іванівна пропрацювала у місцевому колгоспі. Крокуючи життєвою дорогою, різне довелося пережити старенькій, проте вона зберегла непохитну віру у краще.

Разом з рідними та друзями із 95-м роком народження Ніну Цось привітали і представники Благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч». Дякували за невтомну працю та життєву мудрість. І бажали ювілярці міцного здоров’я й довгих років життя, сповнених тепла і любові близьких.

Приймала вітання і Людмила Ярославівна Гуляк із Волочиська. Цьогоріч пані Людмила відзначає 70-річний ювілей.

Народилася жінка у селі Копачівка. Рано втратила батька. Мама сама виховувала дочку. Опікувався малою онучкою і дідусь, щедро ділячись із нею своєю життєвою мудрістю.

За освітою Людмила Ярославівна – вчителька початкових класів. Певний час працювала за фахом. Згодом перейшла у Волочиський історико-етнографічний музей.Була його директоркою, нині – зберігачка фондів.

Разом із чоловіком Миколою Людмила Гуляк виховали двох дочок та сина. Ювілярка каже: «Головне покликання жінки – це материнство».

Нині діти прийшли привітати свою маму зі святом. До них доєдналися представники Благодійного фонду Сергія Лабазюка. Бажали міцного здоров’я, затишку і тепла у душі. А ще – довгих і щасливих літ життя в колі великої родини!