Провідники знань: освітяни Хмельниччини відзначили своє професійне свято

04/10/2021, Робота в окрузі

image

У першу неділю жовтня професійне свято відзначили працівники освітянської ниви. На плечі цих людей лягає найголовніше -  посіяти насіння знань, з якими діти пройдуть крізь роки.  Хтось мріяв стати педагогом з дитинства, хтось перейняв досвід батьків, а у когось взірцем для наслідування був вчитель.

Євген Сторожук викладає історію у Наркевицькій загальноосвітній школі. Розповідає, стати педагогом мріяв з дитинства. Каже, найголовніше у його предметі – це вести розповідь захоплююче та залучати дітей до обговорення: «Особисто я вчителем хотів стати з самого малку, напевно з класу п’ятого. Це була любов до предмету і мене зацікавив вчитель. В нас така робота, що кожен день неподібний на інші, але загалом я щасливий, що обрав саме цю професію».

Вчительський склад, як хор, а директор у ньому диригент, який спрямовує роботу в правильне русло. Директорка Війтовецької ЗОШ завжди знаходить для своїх колег різні способи розвитку та підвищення кваліфікації. Тож завдяки їм, учні мають великі досягнення.«Серед усіх досягнень нашого педагогічного колективу є те, що щорічно педагоги нашого закладу беруть участь у професійних конкурсах «Учитель року», а наші учні є переможцями олімпіад, конкурсу наукових робіт малої академії наук», - додає керівниця шкоди Галина Бранашко.

З нагоди Дня вчителів у навчальних закладах Хмельниччини відбулись урочисті заходи. Долучились до привітань і помічники народного депутата України Сергія Лабазюка. Благодійни фонду "МИ ПОРУЧ" вручили подарунки та подяки вчителям, котрі щоденно і наполеглево працюють задля розвитку дітей. 
«Напередодні професійного свята усіх педагогічних працівників, від імені народного депутата хочу передати слова вдячності, а також відзнаки та подарунки. Сьогодні ми вручили вчителям канцелярські набори, для Наркевицького освітнього закладу окрім особистих привітань ще й музичну апаратуру», - додала помічниця парламентаря Валентина Ряба.

Урочисто, із привітаннями, словами вдячності та виступами місцевих артистів відзначили день вчителя й у Теофіпольській громаді. Загалом щороку у цій галузі багато чого змінюють, додають педагоги – розробляються нові підходи та методики викладання. Змінюються й самі діти і ї ставлення до вчителів.


«Діти – це діти, вони стають сучаснішими, в них безліч креативних та нових ідей, і нам потрібно рівнятись на них. Ми теж вчимось від них, адаптуємось до нових умов, аби йти в ногу з часом та бути гідним прикладом та наставником для них», - говорить директорка Волице-Полівської ЗОШ І-ІІІ ст. Наталя Волченко.

Педагоги Теофіпольської громади теж отримали від помічників народного депутата України Сергія Лабазюка відзнаки та цінні подарунки.


«Кожен з ваших учнів обов’язково запам’ятає ваші імена, а це багато чого вартує. Будучи дорослими, ми пам’ятаємо своїх наставників, пам’ятаємо тих, хто дав основи життя. Тож щиро дякую, за вашу працю та неоціненний вклад у наших дітей», - зазначив під час урочистостей помічник нардепа Сергій Ковальчук.Окрім того, за сприяння благодійного фонду «МИ ПОРУЧ» навчальний заклад у Базалії отримав в подарунок необхідну кухонну техніку. До слова, не що давно на подвір'ї цієї школи завдяки фонду встановили спортивний майданчик.


Загалом помічники нардепа привітали близько трьох тисяч освітян Антонінської, Красилівської, Щиборівської, Гвардіської, Розсошанської, Лісовогринівецької та Чорноострівської територіальних громад.