Помічники Сергія Лабазюка привітали ветеринарів Хмельниччини з професійним святом

05/08/2021, Робота в окрузі

image

Напередодні свята Дня працівників ветеринарної медицини, яке в Україні відзначають у другу неділю серпня, представники благодійного фонду народного депутата України Сергія Лабазюка «МИ ПОРУЧ» привітали та вручили подяки ветеринарам Хмельницької області. 

Працівники ветеринарної медицини змушені працювати без вихідних та свят. За добу Хмельницька державна лікарня ветеринарної медицини приймає близько сотні домашніх улюбленців. У якому важкому стані не була би тварина - лікарі роблять все можливе, аби врятувати її.

«Робота  у нас практично цілодобова, це хвороби дрібних, сільськогосподарських тварин, ветеринарна експертиза, травми, вогнестрільні та ножові поранення… Боротьба за життя в будь-якій ветеринарній установі йде кожен день», - розповідає головний лікар Хмельницької державної лікарні ветеринарної медицини Кирилло Чумаков.

«Благодійний фонд Сергія Лабазюка «МИ ПОРУЧ» долучився до нагородження тих людей, котрі захищають життя і здоров'я братів наших меньших. Ми привітали і вручили подяки від імені народного депутата України Сергія Лабазюка. Побажали працівникам успіхів у їхній нелегкій, але такій важливій роботі», - заявив помічник народного депутата України Сергій Ковальчук.


Завідувач хірургічним відділенням Ярослав Дідух розповідає, що ще з дитинства мріяв стати ветеринаром, адже дуже полюбляв гратися з різноманітними тваринами: « Не кожен може встати о другій ночі, потім цілий день тварин ще приймати. Працювати тут може тільки той, хто щиро любить тварин».

Помічники народного депутата України Сергія Лабазюка відзначили працівників ветеринарної медицини й у Волочиській громаді.«Приїхали ми до них із подяками за самовіддану працю, за відданість обраній справі від народного депутата України Сергія Лабазюка», - говорить помічниця Лабазюка Валентина Ряба.Головне кредо лікаря - не нашкодити, а допомогти. Так і у ветеринарів. Василь Кравець - начальник Волочиської райдержлікарні - працює ветеринаром вже 15 років. За його словами, головне у цій справі - вчасно зробити щеплення, аби попередити хворобу та надати допомогу тварині.


Медицина оберігає людину, а ветеринарна медицина- людство, адже на плечах ветеринарного лікаря відповідальне завданння – не допустити захворювання тварин і людей.