«Лісапет fest»: у селі П'ятничани влаштували благодійну акцію

19/07/2021, Робота в окрузі

image

Нещодавно у селі П' ятничани Гуківської територіальної громади відбулося гучне святкове дійство та благодійний ярмарок під назвою-«Лісапет fest».

На святкування завітали мешканці майже з усіх навколишніх сіл, аби спільними зусиллями зібрати потрібну суму на будівництво нового сучасного дитячого майданчику в селі.

Ініціаторкою акції стала лідерка гурту "Лісапетний Батальйон" Наталія Фаліон. Саме у селі П'ятничани Хмельницької області проходило дитинство майбутньої зірки. Наразі Наталія з легкістю організовує благодійні акції, адже має великий досвід в подібних проєктах.


"Вирішила, що пора щось благодійне зробити. Село має мати користь від того, що "Лісапетний Батальйон" газує від міста і до села", - зазначила очільниця гурту "Лісапетний Батальйон" Наталія Фаліон

Відтак, кожен небайдужий мав змогу принести непотрібну річ і продати її за символічні кошти, які в результаті спрямують на подальше будівництво майданчика.


До благодійного заходу долучилися й представники Благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч». Вони особисто відзначили Наталію Фаліон подякою за активну життєву позицію, популяризацію української пісні та розвиток рідного села й Хмельниччини в цілому.У свою чергу, на будівництво сучасного дитячого комплексу вони вручили подарунковий грошовий сертифікат на 25 тисяч гривень для громади.  Адже підтримка та розвиток підростаючого покоління- один із пріоритетних напрямків у роботі парламентаря.