Нові ігрові зони та вільний простір: у благодійному фонді "Ми Поруч" продовжують встановлювати дитячі майданчики

05/07/2021, Робота в окрузі

image

Протягом декількох останніх місяців на Хмельниччині за сприяння Благодійного фонду народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми Поруч» з'явилося близько 10 новозбудованих дитячих майданчиків.

Нові ігрові зони, облаштовані згідно зі зверненнями місцевих жителів до громадської приймальні народного депутата. Загалом сучасні дитячі майданчики встановили у селах:

- Михалківці та Іванківці Розсошанська тергромади;
- Клинини, Юхимівці та Петрівка Волочиської громади;
- Слобідка та Перегінка Ярмолинецької громади;
- місті Волочиську по вулиці Фридрихівська, 17.

Відгукнулися у Благодійному фонді і на давнє прохання Баламутівського ЗДО "СОНЕЧКО" щодо створення вільного простору для підростаючого покоління. На території установи з'явилися: гойдалки, балансири, гірки, турніки та лавки. Тепер навчальний заклад має спеціальний дитячий комплекс, де усі бажаючі зможуть з користю провести своє дозвілля.

У селі Чернява Волочиської громади було проведено роботи з доукоплектування гойдалкою, турніками та бруссями збудованого раніше дитячого майданчика.

Встановлення дитячих майданчиків не просто процес розбудови Хмельниччини, як спортивного та культурного осередку, - це духовне об'єднання жителів громад, у так звані толоки задля спільної доброї справи.