Вручення грамот медикам області від імені народного депутата України

21/06/2021, Робота в окрузі

image

Щорічно у третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. Відтак напередодні професійного свята персонал закладів охорони здоров’я Хмельниччини вже традиційно отримував вітання та іменні грамоти від помічників народного депутата України Сергія Лабазюка.

Вперше від початку пандемії у Волочиській громаді День медика урочисто відзначили в місцевому Будинку культури. Серед нагороджених – Заслужений лікар України Петро Брунарський. Понад 40 років він стоїть на сторожі людського життя. Зізнається, День медичного працівника ніколи не був для нього особливим. Однак цьогоріч, професійне свято для нього, як і для багатьох його колег – особливе, адже пандемія забрала життя тих, з ким пліч-о-пліч працював багато років.


«З величезною приємністю хочу передати щиросердечні вітання від народного депутата для усіх медичних працівників Волочиського краю з нагоди професійного свята. Хочу висловити слова вдячності, за вашу щоденну невтомну працю, за вашу людяність та  професіоналізм» – зазначила під час урочистостей помічниця нардепа Валентина Ряба.


Щороку до Дня медичного працівника за сприяння благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» у Волочиській центральній лікарні капітально ремонтували одне із відділень. Відтак у закладі вже нараховується 7 оновлених відділень. Цей рік не став винятком. Однак у зв’язку з карантинними обмеженнями черговий подарунок тут готують до Дня Незалежності.

Іменними грамотами привітали і працівників Волочиського ПМСД. А на заклад придбали 17 електронних ваг для кабінетів сімейних лікарів.


Вперше за довгий період так масштабно святкували і медики Хмельницької районної лікарні. Довгий час тут лікували хворих на COVID-19. Працівників даного медичного закладу теж привітали помічники нардепа. За поданням народного депутата грамоти Верховної Ради України отримали 7 працівників Хмельницької центральної районної лікарні

«Сьогодні від імені Сергія Петровича Лабазюка і за поданням керівників закладів охорони здоров’я ми вручили грамоти Верховної Ради людям за їхню самовіддану працю, за служіння народу, за виконання своїх службових обов'язків в такий нелегкий і складний час» – заявив помічник парламентаря Сергій Ковальчук.


Підтримка від народного обранця тут відчувається постійно, додає головний лікар Хмельницької центральної районної лікарні Олександр Костюк. У закладі за сприяння фонду теж капітально відремонтовані кілька відділень, оновлено матеріально-технічну базу. А у такий складний час, коли був брак кисню і життя людей опинилося під загрозою, балони з киснем надходили регулярно.

Окрім того, подяки отримали також медичні працівники Красилівської багатопрофільної лікарні та центру ПМСД, сімейні лікарі Антонінської та Щиборівської громад,Теофіпольської багатопрофільної лікарні та центру ПМСД. У Війтовецькій громаді теж привітали лікарів-сіменників, а на місцевий центр ПМСД вручили 5 бактерицидних ламп.  


Не залишилися поза увагою і медичні працівники Наркевицької амбулаторії, Чорноострівської, Хмельницького обласного протипухлинного центру та Хмельницького обласного серцево-судинного центру, загалом – близько сотні медиків.

Така співпраця триватиме і надалі. Адже підтримка галузі охорони здоров'я є одним із пріоритетних напрямків в роботі парламентаря.