Урочисте нагородження учасників фестивалю професій «Твій старт в успішне життя»

12/03/2021, Робота в окрузі

image

12 березня в стінах Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького відбулося урочисте нагородження переможців фестивалю професій «Твій старт в успішне життя» у рамках проєкту розвитку професійно-технічної освіти «Моя професія – мій успіх, моє майбутнє».


Впродовж двох тижнів 68 учнів профтехучилищ області змагалися за звання «кращого» у восьми номінаціях конкурсу та продемонстрували свої уміння за різними напрямками професійної підготовки. Кваліфіковане журі обрало переможців і відзначило учасників дипломами  та цінними подарунками.


Фестиваль професій відбувся за підтримки благодійного фонду народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми Поруч». Це вже другий етап соціального проекту, який був започаткований ще у минулому році за результатами круглого столу «Співпраця бізнесу та профтехосвіти».

Сьогодні на ринку праці існує проблема – брак кваліфікованих кадрів робітничих спеціальностей. Подібні заходи серед молоді націлені на підняття рівня престижності профтехосвіти серед молоді.