Найкраще – дітям

19/11/2020, Робота в окрузі

image

Найкраще – дітям. Саме за таким принципом працюють у благодійному фонді Сергія Лабазюка «Ми поруч». Ще від моменту заснування організації одним із пріоритетних напрямків для себе визначили роботу з малечою. Це і допомога закладам освіти, підтримка талановитої молоді, заохочення спортсменів та відмінників. Окремим пунктом у цьому списку є встановлення дитячих майданчиків, який є вже у кожному населеному пункті 188-ого округу.
Чергову ігрову зону встановили у дворі за адресою вул. Музейна, 32, що у Волочиську. Мешканці тутешньої багатоповерхівки звернулися до громадської приймальні Сергія Лабазюка, бо знали – тут не відмовлять.
«Ми – як батьки, так і діти – вдячні за допомогу в облаштуванні нашого подвір’я. Ми всі дружні, знаємо кожного сусіда в обличчя, часто проводимо тут вечори та вихідні за цікавими розмовами, в той час, як наші діти граються один з одним. Тепер у них з’явився новий простір для активного дозвілля», - зауважують молоді батьки.
Крім того, облагородження ігрової зони згуртовує жителів: батьки допомагають встановлювати елементи, а малеча відразу тестує їх на міцність.