Благодійний фонд "Ми поруч" дбає про гідні умови виховання дітей

20/09/2020, Робота в окрузі

image

На окрузі 188 продовжують покращувати благоустрій силами благодійного фонду «Ми поруч». Цього тижня місто Хмельницький та села Хмельницького та Волочиського районів поповнилися дитячими майданчиками.
В обласному центрі нову зону відпочинку для маленьких жителів облаштували у дворі багатоповерхівок за адресами: Старокостянтинівське шосе, 2К та 2Л; Лісовогривецька, 4.  
«Ми завжди з радістю відгукуємося на ініціативу встановлення дитячих майданчиків. Наша задача на окрузі №188 вирішити повністю проблему відсутності належних місць для активного відпочинку наших діток», - зазначає Сергій Ковальчук, представник благодійного фонду «Ми поруч».
Малеча Бубнівки, Олешина та Черепівки також буде мати можливість цікаво та активно проводити дозвілля. Тут також небайдужі та місцеві облаштували нові зони для відпочинку. 

На встановлення нових майданчиків прийшли і діти, і дорослі. Малеча проінспектувала ігрові елементи одразу. Батьки ж кажуть, нарешті тепер у діток буде альтернатива для активного відпочинку на свіжому повітрі.
Водночас у благодійному фонді «Ми поруч» продовжують доукомплектовувати майданчики, які встановили раніше. Так, на прохання мешканців нові ігрові елементи з’явилися у селі Іванківці.