Підтримали еко-проект «Озеленення України»

19/03/2020, Робота в окрузі

image

Помічник народного депутата України Сергія Лабазюка Сергій Ковальчук підписав Меморандум про співпрацю координаторкою проекту «Озеленення України» на Хмельниччині.  
 
Відтак, благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч» підтримав Всеукраїнський проект «Озеленення України». Акцію організовують Національний проект «Книга рекордів України» та діловий клуб лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine».

Зокрема, за участі фонду спільно з організаторами та волонтерами висадять насадження за такими адресами – вулиця Панаса Мирного, 35 та територія навчально-виховного об’єднання №28, що на Озерній.

«Підписавши Меморандум про співпрацю, ми декларуємо, що наші дії будуть послідовними та не обмежуватимуться лише однією акцією. Ми радо підтримуємо кожну ініціативу, яка пов’язана із покращенням екологічної ситуації в нашій країні», - зазначив Сергій Ковальчук.

Проєкт діє в межах всієї країни, триватиме впродовж 2020 року. Стартує масштабна еко-акція саме з Хмельницького. До кінця року планують висадити понад 1 мільйон дерев, закласти парки та алеї, організувати освітні воркшопи та інформаційну кампанію. Результат – встановлення Всеукраїнського рекорду та перетворення акції на Міжнародний флешмоб.