Жителів Волочиського району турбують проблеми освіти і демографічна ситуація

16/07/2019, Робота в окрузі

image

Народний депутат України Сергій Лабазюк продовжує зустрічами з виборцями округу. 14 липня він побував у селах Бальківці, Маначин, також у черговий раз відвідав Волочиськ.
Як завжди, на зустрічах було багато людей. Люди порушували актуальні для територіальних громад проблеми, просили роз’яснити, як вирішити те чи інше питання, розпитували про законодавчі нововведення, ініціативи, реалізацію реформ, користувалися можливістю надати свої скарги чи пропозиції.
Так, у Бальківцях директор місцевого навчально-виховного комплексу Василь Орловський порушив проблему забезпечення учнів підручниками. За його словами, книги надходять різних авторів і підготовлені за різними стандартами.
Більше того, підручники використовують протягом одного-двох років. За словами керівника навчального закладу, було б доцільно, аби для учнів того чи іншого класу із того чи іншого предмету по Україні затвердили єдині зразки підручників одного автора, і їх би використовували протягом десяти років.
В Бальківцях люди попросили оновити покриття обрядової зали. Народний депутат зазначив, що для того, аби роботи виконати в повному обсязі, необхідно залучити кошт або місцевого, або державного бюджету. Сергій Лабазюк зазначив, що сприятиме у вирішенні цього питання.
Схожа проблема – і в мешканців Маначина. Тільки в цьому населеному пункті йдеться  про перекриття даху школи, де зараз навчається 120 учнів, також очікується, що першого вересня вперше сядуть за парти ще десятеро дітлахів.
Порушували виборці також питання поліпшення демографічної ситуації в країні, відкриття ринку землі, призначення субсидій та пенсійної реформи. На всі питання Сергій Лабазюк дав вичерпні відповіді.