Помічники нардепа привітали довгожительку із поважним ювілеєм

06/07/2018, Робота в окрузі

image

Представники народного депутата Сергія Лабазюка привітали з Днем народження довгожительку села Стуфчинці Горпину Малієнко з ювілеєм. 6 липня жінці виповнилося 90 років. До привітань також долучилася депутат районної ради від політичної партії «Поруч» Олена Бабяк.
«Будь-яка молода людина може позаздрити енергійності та бадьорості Горпини Іванівни. Дуже приємно, що попри проблеми та важку долю, жінка не втратила любові до життя. Ми бажаємо їй здоров’я та многая літа», - зауважив помічник нардепа Леонід Гуцалюк.
Від імені народного депутата пані Горпині вручили подарунок – теплу ковдру. Окрім цього, місцевий колектив підготував для іменинниці музичний дарунок.
Горпина Іванівна все життя працювала на полях. Виростила дітей та внуків і вже дочекалася правнуків. Завоювала довіру та повагу серед громади села.  Сьогодні родина та односельчани зібралася, аби привітати пані Горпину та побажати ювілярці довгих років життя.
«Таке вітання стало для нас справжньою несподіванкою. Мені надзвичайно приємно, що громада села та представники нардепа не забувають про старше покоління і всіляко допомагають їм», - поділилася враженнями донька Горпини Іванівни.

(на фото - ювілярка)