Створення комфортних умов для виховання дітей – інвестиція в майбутнє

12/06/2018, Робота в окрузі

image

Створення комфортних умов для виховання дітей – це інвестиція в майбутнє. Адже, в залежності від того, в якому середовищі зростає малеча, залежить їхнє світосприйняття, а відтак формування подальших поглядів на життя, думок та цінностей.  

«Важливо, аби наші діти росли в гарних, комфортних умовах. Це допомагає прививати у них повагу та любов до оточуючого світу, - певен народний депутат України Сергій Лабазюк. Завдання нас – дорослих, забезпечити дітей всім необхідним, що сприятиме їхньому всебічному, повноцінному розвитку та дозвіллю».
Так, вже котрий рік поспіль депутат Верховної Ради працює над покращенням дитячого благоустрою у межах округу №188. За сприяння нардепа встановлено не один десяток майданчиків та облаштовано місць відпочинку для малечі. Робота у цьому напрямку невпинно продовжується.
Днями, у рамках традиційної акції, ще один об’єкт благоустрою з’явився у мікрорайоні Озерна, міста Хмельницького. У дворі будинку, що знаходиться за адресою Залізняка 1а, встановили сучасний ігровий майданчик.
Відтепер маленькі жителі мікрорайону матимуть комфортні умови для проведення свого дозвілля. Нову зону відпочинку робили за фінансування благодійного фонду народного депутата «Ми поруч».