Яскраве свято дитинства організував наймолодшим мешканцям 188-го округу народний депутат України Сергій Лабазюк

04/06/2018, Робота в окрузі

image

У перші дні літа округ №188 Сергія Лабазюка став осередком дитячих розваг та веселощів. Яскраве свято дитинства, сповнене світлом та щирими посмішками, організував нардеп з нагоди Міжнародного Дня Захисту дітей. Для наймолодших жителів з різних куточків Волочиського та Хмельницького районів влаштували ряд цікавих заходів.

1-го червня центральна площа Волочиська перетворися на справжню країну розваг. З самого ранку діток та їхніх батьків розважали концертною програмою. Свої творчі здібності демонстрували зі сцени місцеві дитячі колективи, а родзинкою свята став магічний виступ зіркових артистів Віталія Лузкаря (переможець проекту «України має талант – 3») та Віталія Горбачевського, які потішили всіх присутніх шоу ілюзій та фокусів.

(на фото - свято дитинтсва у Волочиську) 
Незабутні емоції та пам’ятне фото на згадку малечі подарували ходулісти та живі скульптури. Окрім того, на діток очікувало безкоштовне морозиво та батути, безліч повітряних кульок й подарунків. По обіді розважальна програма перемістилася у Війтівці та Наркевичі.

(на фото - свято дитинтсва у Війтівцях) 


Уже наступного дня таку ж феєрію свята для діток обласного центру та Хмельницького району влаштували на майданчику біля НВО№28, що у мікрорайоні Озерна.
В ході святкувань нардеп відзначив подарунками талановитих і працьовитих маленьких жителів округу №188. За творчі успіхи, здобутки в навчанні та спорті діти отримали від Сергія Лабазюка сертифікати на поїздку до столиці, де їм проведуть екскурсію визначними місцями та Верховною Радою.

(на фото - Сергій Лабазюк нагороджує подарунками талановитих дітей) 

За доброю традицією відзначили й переможців конкурсу патріотичного малюнку «Моя сім’я – моя країна», який проходить за сприяння фонду парламентаря «Ми поруч» вже третій рік поспіль. З поміж кілька сотень учасників найкращих обирали у трьох вікових категоріях.

(на фото - свято дитинтсва у Хмельницькому) 
Володарі третіх місць отримали від народного депутата музичні колонки, других – телефони, а автори найкращих робіт – планшети. Також всі призери матимуть можливість безкоштовно відвідати разом з батьками аквапарк, а всі учасники, що не здобули призового місця, отримали заохочуваньні подарунки. 

«Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, бачимо в них своє майбутнє та надію. Для нас дорослих важливо, щоб вони росли здоровими та радісними, тому ми робимо все для того, щоб у нашого підростаючого покоління було щасливе дитинство. Турбота про дітей, захист їхніх прав має бути одним з найголовніших обов'язків нас – дорослих. Лише тоді наші маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України», - переконаний народний депутат України Сергій Лабазюк.

(на фото - Сергій Лабазюк на відкритті спортивного майданчика у селі Копачівка) 
Символічно у день дитячого свята народний депутат також завітав на відкриття кількох майданчиків, побудованих за рахунок коштів благодійного фонду «Ми поруч» та субвенцій, виділення яких домігся Сергій Лабазюк. Так два нових об’єкти благоустрою для дітей з’явилися у мікрорайоні Волочиськ-1 та ще один у селі Копачівка.