У Хмельницькому районі «Зустріч поколінь» об’єднала в дружньому колі сивочолих очевидців історії та представників молодого покоління нащадків

30/05/2018, Робота в окрузі

image

Ці люди працювали пліч-о-пліч не один рік, а то й десяток років. Разом вони починали творити історію свою та свого краю. Колишні керівники районів, очільники господарств та підприємств, освітяни, медики, механізатори, агрономи та інженери.

Представники різних професій та різних поколінь, що стояли у витоків історії Хмельницького району, через роки заслуженого відпочинку мали змогу зібратися разом в одному залі. Не приховуючи емоцій, перед початком урочистостей вони тепло спілкувалися з колегами, яких не бачили роками, та сльозами на очах пригадували минулі роки.  

«Зустріч поколінь», що об’єднала в дружньому колі сивочолих очевидців історії та представників молодого покоління нащадків, організував народний депутат України Сергій Лабазюк. Завдяки їхній праці від початку свого існування Хмельницький район завжди були на передових позиціях не лише в області, а й країні.
На його думку, пам’ять про минуле – це запорука успішного майбутнього. Насамперед нардеп подякував кожному, хто творив життєпис краю, та зазначив, що молоде покоління, повинно шанувати своїх предків, брати приклад з їхньої завзятості, примножувати здобутки та робити висновки на прийдешні роки.

«Історію творять люди. Я безмежно вдячний долі, що маю змогу працювати на такій славній землі, яку природа наділила найбільшим багатством – добрими, трудолюбивими людьми.  Саме ви у свій час задавали темпи роботі, будували та розвивали усе те, чим ми користуємося і досі. Обіцяємо примножувати ваші здобутки та працювати надалі на благо нашої малої Батьківщини. Лише з досвідом, мудрістю попередніх поколінь та енергією молодих може творитися майбутнє", - зазначив Сергій Лабазюк.
За вагомий внесок у становлення та розвиток Хмельницького району нардеп відзначив грамотами та подарунками ветеранів праці, заслужених трударів та духовенство краю.

Захід у форматі «Зустріч поколінь» зібрав у одному залі близько півтора сотні представників різних поколінь, зокрема й нинішнє керівництво району, очільників ОТГ та різних підприємств.

(на фото - Сергій Лабазюк та голови ОТГ Хмельницького району)
Обговорити спільний план дій на майбутнє, обмінятися думками та досвідом, закликав Сергій Лабазюк всіх присутніх.  Нардеп зазначив, що подібні заходи повинні стати традицією, аби примножувати здобутки краю, шанувати історію та найголовніше – пам’ятати людей, завдяки яким твориться життєпис Хмельницького району.