День народження гуляли всім селом. У Авратині та Вочківцях, Волочиського району, цими вихідними було неспокійно

08/05/2018, Робота в окрузі

image

Для кожної людини день народження – свято особливе, яке приносить безліч приємних моментів , радісних емоцій та можливість вкотре зібратися у колі близьких людей.  Щороку в один й той самий день такі відчуття переповнюють одночасно всіх мешканців – у день народження рідного населеного пункту. Тоді іменинне свято набуває ще більших масштабів та яскравіших барв.

(На фото - святкування Дня Села в Авратині)
Цими вихідними така атмосфера панувала у селах Авратин та Вочківці, що на Волочищині. Чи не всі мешканці сіл, покинувши господарську роботу, зібралися гуртом у місцевих будинках культури, аби гучно та весело відзначити «спільне день народження».

(На фото - святкування Дня Села у Вочківцях)
Історія обох сіл цікава та різноманітна, адже бере свій початок ще з XVI століття. Обидва населених пункти розташовані над притокою річки Збруч, тому зазнавали частих набігів різних завойовників.
Корінні мешканці питаються столітньою історією своїх сіл, тому на чергову річницю їх заснування в Авратині та у Вочківцях влаштували пишний концерт. На сцені будинку культури виступали місцеві артисти та гості.
За традицією доєднався до привітань й народний депутат України Сергій Лабазюк.  Помічник нардепа Михайло Олійник завітав на урочистості та презентував громадам сіл подарунки: ноутбук для будинку культури, сертифікати на придбання апаратури та поїздку по святих місцях.

(На фото - святкування Дня Села в Авратині)