60 років подружнього життя - у наш час рідкість

04/05/2018, Робота в окрузі

image

Лідія та Григорій Кухаренки із села Скаржинці, Хмельницького району,  4-го травня відзначили 60-річчя сімейного життя. Понад півстоліття у мирі та злагоді, зізнаються, прожили завдяки вмінню прощати та розуміти один одного. Любов і терпіння – ось основа їхнього щасливого шлюбу.

З весільними піснями під баян, як це було 60 років тому, відзначали «діамантову» річницю весілля. Такий подарунок їм зробили діти. Привітати батьків із знаменною датою запросили місцевих виконавців.
Привіти Кухаренків із непересічним ювілеєм зібралося чимало односельчан, очільник села та керівництво громади. Не оминув увагою подію й народний депутат України Сергій Лабазюк.
Помічник нардепа Леонід Гуцалюк привітав подружжя із 60 річницею подружнього життя та вручив від Сергія Лабазюка цінний подарунок.

«Зрозуміло, що за 60 років шлюбу було чимало: білі й чорні смуги. Але разом ви змогли пройти немалий шлях. Ваші стосунки приклад для молодого покоління. Тож, бажаю Вам прожити ще не один десяток літ у такому ж розумінні і міцному здоров’ї», - привітав Леонід Гуцалюк.