Вболівай за своїх! Нардеп профінансував поїздку команди Хмельницького району на чемпіонат дитячо-юнацької футбольної ліги області серед юнаків

11/04/2018, Робота в окрузі

image

«У здоровому тілі – здоровий дух», говорить народна мудрість. Адже, не секрет, що від фізичного здоров’я людини залежить її моральний стан, духовне самопочуття та мислення. В усі часи розвитку спорту намагалися приділяти чимало уваги, адже здорова і фізично загартована молодь – це запорука успішного розвитку країни. Тому, напрямок пропаганди здорового способу життя серед підростаючого покоління завжди був в пріоритеті роботи народного депутата України Сергія Лабазюка. Парламентар постійно здійснює матеріальну підтримку дитячим секціям, гурткам з різних видів спорту, що існують на території Волочиського та Хмельницького районів.
Так, завдяки Сергію Лабазюку учні з Хмельницького району мають змогу взяти участь і продемонструвати свої вміння на чемпіонаті дитячо-юнацької футбольної ліги області серед юнаків. Нардеп профінансував поїздки гравців на змагання, що проходитимуть у різних районах Хмельницької області. Днями помічники нардепа проводжали юних футболістів на перший виїзний відбірковий матч, що відбувся у Деражні.
«Продемонструйте там всі свої знання та навички. Вдалих пасів та результативних ударів вам, дорогі футболісти. Чекаємо з перемогою та вболіваємо за своїх!», - звернувся до учасників змагань помічник народного обранця Леонід Гуцалюк.