Благодійний фонд "Ми поруч" закликає молодь Волочищини до здорового способу життя

13/03/2018, Робота в окрузі

image

Соціальний проект «СТОП наркоманії» благодійного фонду «Ми поруч» стартував у Волочиському районі. Пізнавальні інтерактиви вже провели для учнів Волочиського промислово-аграрного професійного ліцею та ЗОШ №1.

Самі ж старшокласники розповідають, тема здорового способу життя сьогодні як ніколи актуальна. Про шкоду наркотиків та інших поганих звичок їм розповідають в школі, однак заходи, що проводять у рамках проекту «СТОП наркоманії», змушують молодь більш глибше оцінити масштаби проблеми та серйозність її наслідків.

«Після розповідей наших лекторів починаєш дивитися на проблему наркоманії зовсім по-іншому. Розумієш, що звичайні розваги, корті нам здаються такими невинними та веселими, можуть призвести до фатальних наслідків. А особливо вражають історії людей, які відчули це на собі. Думаю, що після таких заходів мої однолітки зроблять правильні висновки», - зазначив вихованець Волочиського промислово-аграрного професійного ліцею Сергій Микитин.

Нагадаємо, пізнавальні заходи вже відбулися у навчальних закладах обласного центру, незабаром проект стартує у школах сільської місцевості Хмельницького району.
Детальна інформація про проект за посиланням: http://labaziuk.com/news/robota-v-okruzi/socialnii-proekt-%C2%ABstop-narkomaniyi%C2%BB-rozshiryue-svoyu-geografiyu