У селі Давидківці демонстрували молоді як потрібно відпочивати

12/03/2018, Робота в окрузі

image

Відпочинок має бути корисним, цікавим, а головне активним! Переконані учасники змагань «Ігри ветеранів», котрі вже другий рік поспіль відбувалися у Хмельницькому районі за підтримки благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» та організації районної адміністрації.

Захід об’єднав кілька десятків активних людей віком 35+, які не уявляються свого життя без спорту. На «Ігри ветеранів» у Давидківці з’їхалися команди спортсменів із сіл Грузевиця, Рідкодуби, Пархомівці, Ружичанка, Гвардійськ та місцеві. Учасники змагань мірялися силами у настільному тенісі, волейболі та армреслінгу.  
Боротьба за першість видалася напруженою та цікавою, адже кожен спортсмен демонстрував наполегливість та жагу до перемоги. У підсумку найсильнішими виявилися учасники із села Гвардійськ, які виграли змагання з армреслінгу та настульного тенісу. Грамоти та перемоги за перше місце також отримали спортивні ентузіасти із села Пархомівці. Вони обіграли своїх суперників у волейболі. 

Чемпіони змагань отримали грамоти та цінні подарунки від благодійного фонду «Ми поруч». «Ви демонструєте гарний приклад підростаючому поколінню, що попри зайнятість та солідний вік можна завжди знаходити час для здорових розваг та спорту. Ми у свою чергу намагаємося постійно підтримувати людей, які своїм завзяттям та власним прикладом пропагують здоровий спосіб життя. Нових перемог Вам, звершень і не лише у спорті», - привітав учасників змагань у ході нагородження Леонід Гуцалюк – помічник народного депутата Сергія Лабазюка.

Організатори обіцяють зробити турнір традиційним. Щоправда, запевнив Леонід Гуцалюк, планують щороку змінювати географію проведення «Ігор ветеранів», аби залучати до здорового відпочинку якомога більшу кількість людей. Нагадаємо, минулого року турнір приймали в селі Пирогівці.