Благодійний фонд "Ми поруч" відзначив кращих волейболістів у віковій категорії 50 плюс

27/02/2018, Робота в окрузі

image

Третій рік поспіль у Хмельницькому проходить обласний турнір з волейболу у віковій категорії 50+. Цього річ за першість зібралося позмагатися близько десятки команд. Запекла боротьба на спортивному майданчику точилась під час кожного поєдинку. Однак, фортуна цього дня була на боці команди «Літма». Для них - володарів першого місця перемога у цьогорічному турнірі вже стала другою. Минулого року спортсменів також вибороли кубок першості.

Черговий рік поспіль долучився до організації спортивного свята і благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч». Ветерани отримали від благодійників грамоти та подарунки , а також гарний стимул для подальшої участі у турнірі.

"Своїм завзяттям та бажанням перемагати ви демонструєте гарний приклад молодому поколінню, що навіть у віці 50 + можна залишатися у гарній фізичній формі і бути в тонусі. Такі змагання це чудова нагода вкотре продемонструвати свої здібності на полі та зустрітися із друзями та колегами по духу. Мужності вам, сил та нових звершень", - звернувся до учасників турніру під час нагородження Сергій Ковальчук - помічник народного депутата Сергія Лабазюка. 
Традиційні змагання у обласному центрі черговий рік поспіл проводять з нагоди Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні, аби вкотре згадати та вшанувати пам'ять молодих патріотів, що віддали своє життя "на майдані" успішне та демократичне майбутнє нашої країни.