«Перерахунок пенсій має бути врегульованим та вчасним!», - Сергій Ковальчук, помічник народного депутата Сергія Лабазюка

23/02/2018, Робота в окрузі

image

Днями у Хмельницькому сотні колишніх працівників силових відомств та структур зі всієї області зібралися разом, аби знову відстояти своє право на гідне пенсійне забезпечення. «Військові» пенсіонери обурені кількістю кревно зароблених, які щомісяця отримають за свій трудовий стаж. 

На Хмельниччині нині налічується понад 23 000 тисячі представників цієї категорії населення, середній розмір пенсії яких складає 2745 грн.
Раніше «військові» пенсіонери уже збиралися на мітинг на центральній площі обласного центру, аби відстояти своє право на гідні соціальні гарантії. Мовляв, частину з них їм скасували через збільшення мінімалки. До того, ж у минулому році нардепи прийняли закон, згідно якого колишнім працівникам ОСВ мали перерахувати пенсії відповідно до зарплати поліцейського. Однак, Уряд своєю постановою, відтермінував перерахунок у розмірі 100% до 2020 року.
Вкотре відстоювати свої соціальні гарантії цього разу вирішили за допомогою конструктивного діалогу. На зустріч з’їхалися більш ніж 600 колишніх працівників силових структур та відомств з різних куточків області.

До розмови запросили представників органів влади та пенсійного фонду. Взяв участь у заході й Сергій Ковальчук - помічник народного депутата України Сергія Лабазюка.
«Дане зібрання демонструє неабияку згуртованість та бажання жити в гідних умовах. Зрозуміло, що нині у Пенсійному фонді України бракує коштів, аби виплачувати людям достойні пенсії. Однак, проблеми це не вирішує. Так само, як і постанова Уряду. Вона, можливо, може лише зняти певний накал обурення в суспільстві. Але де гарантії того, що ще до 2020 року знову не відбудуться якість зміни? Закон про перерахунок пенсій «військовим» пенсіонерам був прийнятий Верховною Радою. Крапка. І його потрібно виконувати», - наголосив у своїй промові Сергій Ковальчук.

Після чого запропонував написати масове звернення до Кабміну з вимогою надати детальну інформацію, щодо механізму перерозподілу, прописаного у постанові, та гарантії його виконання. Майже всі присутні у залі пенсіонери пропозицію Сергія Ковальчука підтримали!