Зустріч Сергія Лабазюка із медиками Хмельницького району

14/12/2017, Робота в окрузі

image

Хмельницький район – перший в області, який матиме необхідне технічне забезпечення для впровадження медичної реформи. 16 ноутбуків на загальну вартість 120 тисяч гривень придбали за кошти з державної субвенції. Їх виділенню посприяв народний депутат України Сергій Лабазюк. Нове обладнання функціонуватиме у сімейних амбулаторіях Хмельницького району. Представники мед закладів отримали техніку принагідно на зустрічі із парламентарем Сергієм Лабазюком.

Згідно нової медичної реформи незабаром в Україні має запрацювати єдина електронна база сімейних лікарів. В перспективі це допоможе пацієнтам обирати свого лікаря та заключати із ним договір. Однак, без належної комп’ютерної техніки забезпечити цей процес неможливо. Особливо гостро ця проблема постала у сільській місцевості. Адже, в більшості сімейні амбулаторії взагалі не мають комп’ютерів.

«Я особисто не голосував за нову медичну реформу, адже не розумію як можна впроваджувати такі кардинальні зміни без належного для того фінансування та матеріально-технічного оснащення медзакладів. Сьогодні наша з вами спільна задача зробити все можливе, аби за найкоротший проміжок часу забезпечити вашу щоденну працю усім необхідним», - зауважив народний депутат України Сергій Лабазюк.

Окрім матеріально забезпечення присутні обговорювали інші проблемні питання з якими доведеться зустрітися медикам при впровадженні медичних змін. Сергій Лабазюк запевнив, що у лютому 2018 депкорпус Верховної Ради вноситиме правки до законопроекту про мед реформи. Тому, найближчим часом разом із медиками району будуть працювати над проблемними моментами.