​Завершився районний турнір з футболу

04/11/2019, Робота в окрузі

image

У Хмельницькому районі визначили володаря кубку з футболу. Цьогоріч перемогу отримала команда з Розсоші.
Всього ж участь у змаганнях взяли 18 команд з різних населених пунктів району. Після напруженої  боротьби до фіналу вийшли дві найсильніших – Розсошанська та Ружичанська.
Обидві команди – з однієї об’єднаної територіальної громади. Це свідчить про те, що в ОТГ приділяють значну увагу розвитку галузі спорту, зокрема футболу. Нещодавно, до слова, тут відкрили ігрове поле зі штучним покриттям. Сучасний майданчик став першим таким у районі.
За словами голови ОТГ Василя Дячка, раніше у громаді планували створити збірну, але футболісти все ж звикли захищати честь свого населеного пункту.

Боротьба за кубок була напружена, кожен футболіст докладав максимум зусиль, аби м’яч опинився у воротах суперників. Команди-учасниці всіляко підтримували вболівальники, які не шкодували ані оплесків, ані емоцій, ані голосу. Поки тривала гра,  неподалік для всіх охочих варили смачні частування.
Попри те, що Ружичанська команда приймала гостей вдома, все ж цей фактор не допоміг їм здобути золото. У результаті матчу вони отримали срібло, а ось розсошанські футболісти у запеклій боротьбі здобули впевнену перемогу з рахунком 4:1.
Фаворити після перемоги не приховували емоцій. Кажуть, суперник був сильним, гра – цікавою, від того здобувати перемогу вдвічі приємніше. Тим паче, що минулого року Розсоша вже ставала тріумфаторами змагань.
Турнір з футболу в районі проводять щорічно. Змагання присвячують Олександру Батурко – воїну-інтернаціоналісту, який 19-річним юнаком загинув в Афганістані. У такий спосіб вшановують пам'ять про загиблого земляка. 
«Ми започаткували змагання у 2006 році. І з того часу щорічно організовуємо змагання. Залучаємо команди району та ОТГ», - розповідає голова Хмельницької районної організації ветеранів Афганістану Ігор  Поліщук.
Саме вони спільно з спортивним товариством «Колос» є організаторами змагань. Турнір вже вп’яте відбувається за підтримки народного депутата України Сергія Лабазюка.
«Ми підтримуємо спорт в районі: закуповуємо інвентар, форму, постійно проводимо турніри і серед учнівської молоді, і серед дорослих. І традиційним стала наша участь у районному кубку по футболу», - зазначив помічник парламентаря Леонід Гуцалюк.
Як розповідають ініціатори змагань, мета – не лише визначити найсильнішу команду, а й популяризувати спорт в районі. І це їм вдалося, адже щороку кількість учасників збільшується. Минулого року, наприклад, за кубок боролися 14 команд. Цього року охочих було 18.
Фінал став  завершенням сезону гри на відкритому полі, далі змагатимуться у футзалі, а вже навесні знову розпочнуть тренування на свіжому повітрі.