​У Волочиському районі почали звітувати депутати політичної партії «Поруч»

06/08/2018, Робота в окрузі

image

Естафету звітів перейняв Волочиський район. Сьогодні слідом за колегами з Хмельницького району про результати своєї роботи перед виборцями прозвітували депутати політичної партії «Поруч» Волочиської міської ради. Першими стартували обранці Сергій Партута та Василь Кравець. Про напрацювання та плани на майбутнє проінформували мешканців сіл Сербинів, Ріпна. Федірки, Мирівка та Лозова.

У фокусі розмови – освоєння коштів, які надійшли на округи за сприяння Сергія Лабазюка. Так, за рахунок державних субвенцій вдалося зробити капітальний ремонт приміщення ФАПу та замінити віконні блоки у будинку культури села Федірки. У Ріпній цього року частину державних субвенцій спрямують на заміну вікон у школі, також в планах втілити багато інших проектів. Всього ж з 2016 по 2018 роки, завдяки зусиллям народного депутата Сергія Лабазюка, на округ депутата ПП «Поруч» Сергія Партути вдалося залучити 205 000 гривень з державного бюджету.  

Говорили й про співпрацю із благодійним фондом Сергія Лабазюка, ініційовані проекти рішень у міській раді та важливі рішення над якими працювали спільно із колегами по фракції.
Під час звітних зустрічей депутати політичної партії «Поруч» закликали своїх виборців разом визначити шлях розвитку громади. Мешканці ж у свою чергу клопотали про проблеми господарського характеру.