​У День Знань у Волочиському районі відкрили нові об’єкти для дітей

02/09/2019, Робота в окрузі

image

Дитячий садочок «Веселка» з’явився у селі Пахутинці, де урочисто перерізали стрічку 1 вересня. Цього року заклад прийняв 20 дошкільнят. Вони разом із батьками, дідусями та бабусями завітали на свято, розповідали вірші, співали пісень. А ще із задоволенням та цікавістю розглядали новеньке приміщення, яке на наступні кілька років стане для них другою домівкою.

До слова, вихованцями ДНЗ стали не лише діти з Пахутинець, а й з сусідніх сіл – Новоленськ, Чернява та Глядки. Нового дошкільного закладу у громаді потребували давно, адже дотепер дошкільнята відвідували садок у Бубнівці та Купелі, що було незручно як для батьків, так і для дітей.
«Ми щасливі, що в нас відкрився дитячий садок. Донька Настя із задоволенням сьогодні прийшла до садочку. Мені, як мамі, важливо, щоб дитина мала простір для розвитку, а в колективі їм буде цікавіше навчатися та гратися», - зазначає молода мама Анжела.

Для того, аби у Пахутинцях зявився власний дошкільний навчальний заклад,  виділили приміщення реорганізованої школи та понад 2 мільйони гривень. З них – 600 тисяч гривень державних субвенцій, що надійшли за сприяння народного депутата Сергія Лабазюка. Його помічники теж були серед гостей свята. Вони привітали малечу яскравими кульками та подарували новенькі іграшки.

Аби реконструювати старе приміщення знадобилося три роки. Колишню шкільну  будівлю ззовні пофарбували в яскраві кольори. Зробили ремонт і всередині приміщення та придбали нові меблі.
«Наш садочок має хороше обладнання, нові іграшки та меблі. Маємо і добре оснащений харчоблок, аби діти мали якісне харчування. Крім того, на території встановили майданчик, аби вихованці весело та активно проводили час на свіжому повітрі», - зазначила завідуюча ДНЗ «Веселка» Майя Рей.
У селі Купіль відкрили спортивний комплекс. Його встановили на території місцевої школи при фінансуванні благодійного фонду «Ми поруч». Таким чином привітали тутешніх школярів з Днем Знань, а помічник народного депутата Сергія Лабазюка Валентина Ряба висловила надію, що на цьому майданчику займатимуться не лише учні і не лише під час уроків фізкультури, бо встановлені тренажери призначені для тренувань і для дорослих, і для дітей.

Після офіційної частини та перерізання стрічки, діти відразу кинулися тестувати нові тренажери. Кажуть, що спортивним об’єктом задоволені та обіцяють проводити тут свій вільний час.
За словами директора Григорія Райтаровського, дотепер на території школи не було спеціально облаштованої зони для занять. Оскільки з цього року заклад став опорний, то й вимоги до нього тепер вищі.