​У Благодійному фонді "МИ ПОРУЧ" долучились до відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю

03/12/2021, Робота в окрузі

image

Щороку, 3 грудня, в усьому світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю. Таким чином в Україні та світі привертають увагу до проблем, з якими зіштовхуються люди з обмеженими можливостями.

Сказати теплі слова та підтримати - з такою місією до спілок територіальних центрів та до самих людей навідуються представники благодійного фонду Сергія Лабазюка «МИ ПОРУЧ». Напередодні вони завітали до людей, які перебувають на обліку Хмельницького міського громадського фонду інвалідів «Доброта».

"На долю кожного з нас випадають різні випробовування. На жаль, ніхто ні від чого не застрахований. Тому ми хочемо підтримати людей, які цього потребують і вручити організації 60 продуктових наборів від імені благодійного фонду Сергія Лабазюка "МИ ПОРУЧ"", - зазначив помічник  нардепа Сергій Ковальчук.

Партнерство між благодійним фондом «МИ ПОРУЧ» та міською спілкою інвалідів є постійним та довготривалим. Керівниця каже, через скруту довелося скоротити число людей, якими вони опікуються. 

«Зараз у нашому товаристві 60 чоловік. Раніше було набагато більше , але багато підприємців, які нам допомагали переживають скрутні часи. Тому, на жаль, ми не можемо опікуватися усіма людьми ,які цього потребують. З благодійним фондом «Ми поруч» ми співпрацюємо уже багато років,  їхня підтримка відчутна круглий рік, а не лише у цей день», -  розповідає голова фонду інвалідів «Доброта» Лідія Прокопчук.

Традиційно представники благодійного фонду «МИ ПОРУЧ» відвідали  Волочиську територіальну громада. Тут з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю продуктові пакунки отримали люди, які перебувають на обліку у спілці «Поклик Серця».


«Від щирого серця зичу міцного здоров’я, родинного затишку, добробуту, щастя та витримки . Нехай кожного дня на ваших обличчях з’являється посмішка! А ми в свою чергу сприятимемо цьому та завжди підставимо своє надійне плече», - зазначила помічниця парламентаря Валентина Ряба.


 
Серед тих, хто отримав пакунок – Ганна Іванівна Сухорученко. Жінка говорить, у нинішній час пенсіонерам вкрай важко. Особливо, якщо ти ще маєш інвалідність, адже значна частка коштів йде на лікування. Відтак така допомога досить доречна. Також помічники нардепа з подарунками відвідали комунальний заклад Волочиської територіальної громади, який опікується дітками з інвалідністю.
 
Красилівське товариство людей з інвалідністю "Захист" діє з 2007 року. Вже більше як пів сотні дорослих та маленьких красилівчан є його учасниками. Нещодавно, завдяки перемозі у німецькому проекті тут з'явилась реабілітаційна клітка. Вона допомагає розвивати м'язи та займатися спортом.«Наша справа надзвичайно потрібна. Ми плідно працюємо, набираємо оберти. Наразі плануємо відкрити перукарню для людей з обмеженими можливостями. «Сьогодні я хочу щиро подякувати тим людям, які про нас не забувають. Низький уклін за вашу доброту та милосердя, нехай Господь повертає сторицею», -  розповідає Юрій Янзюк, голова ГО "Красилівське районне товариство інвалідів "Захист" .

«Вже багато років поспіль в Міжнародний день людей з інвалідністю благодійний фонд Сергія Лабазюка «МИ ПОРУЧ» відвідує товариство «Захист». І сьогодні, в Красилові, ми вручили подарункові набори організації, яка є активною та дієвою. Тут люди прагнуть змінити щось у своєму житті, самовдосконалюються, розвиваються, і нам приємно бачити таку жагу до життя», - додав Сергій Ковальчук.

Загалом, представники благодійного фонду "МИ ПОРУЧ" вручили близько тисячі продуктових наборів для людей з інвалідністю.