​Помічники Сергія Лабазюка привітали Ганну Поліщук з 90-річчям

02/11/2020, Робота в окрузі

image

​Помічники народного депутата України Сергія Лабазюка привітали Ганну Поліщук з 90-річчям.
Жінка народилася 31 жовтня 1930 року в селі Завалійки, що нині входить у склад Війтовецької об’єднаної територіальної громади. Все життя Ганна Опанасівна провела у рідному населеному пункті: там зростала, навчалася, працювала та виховувала власних дітей та внуків; знає кожну вулицю, кожну хатину та всіх місцевих, які завжди охоче зустрічають бабусю на своєму обійсті. Радо ходять і до неї  на гостину, адже досвідчена та мудра пані Ганна знає, як вийти із будь-якої ситуації – цього її навчило життя, яке видалося важким і часто приносило різні випробовування.
Ще маленькою дівчинкою Ганна Поліщук втратила батька, який загинув на війні. Вихованням юної Ганнусі займалася мати, яка передала їй усе, що знала та мала сама. Роки минали, і настав момент, коли вже сама задумалася про власну сім’ю. Вийшла заміж за працьовитого та гідного хлопця, народила донечку Олю.
Спершу працювала у колгоспі, втім важка хвороба у молодому віці забрала багато сил. Після відновлення влаштувалася до місцевої школи – технічним працівником. У закладі і досі згадують, як пані Галина любила чистоту та порядок, як після її роботи стіни, підлога та меблі виблискували у сонячних променях.
Після виходу на заслужений відпочинок працю не полишила. Попрощалася з колективом освітнього закладу та влаштувалася на роботу в садово-городничу бригаду.
Нині жінка на пенсії та приймає щирі вітання з нагоди ювілею. Зі святом привітали і помічники народного депутата Сергія Лабазюка.
«Такі люди, як Ви, шановна Ганно Опанасівно, є прикладом для своїх нащадків – дітей, внуків, правнуків. Ваш досвід надихає, а оптимізм, який ви зберегли, попри усі негаразди, вселяє віру та надію», - підкреслив під час вітання помічник нардепа Андрій Кудринський.