​Підтримка релігійних громад

04/12/2018, Робота в окрузі

image


У селі Маначин 22 листопада відкрили капличку. Нову святиню спорудили за ініціативи мешканців та при фінансуванні місцевих підприємців і благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч». Як розповідають жителі, ідея встановити капличку з образом Божої Матері виникла давно, аби кожен подорожній міг зупинитися на перехресті та помолитися Богородиці. Тому однією ініціативою не обмежилися: жителі взяли участь і в безпосередньому спорудженні каплички.
Спорудження святині – результат спільної роботи близько півсотні небайдужих, розповідає староста села Сергій Гуцал. Він принагідно нагородив подяками усіх, хто долучився до будівництва каплички, серед інших – і благодійний фонд «Ми поруч».

Підтримка релігійних громад краю вже стало традицією, - зазначають  представники фонду, - бо ж саме духовна та культурна спадщина визначає рівень розвитку кожного народу. Цьогоріч вони привітали прихожан з Храмовими святами у понад 80-ти церквах. За традицією від парламентаря віряни отримали сертифікати на поїздки у святі місця або на потреби храму.