Презентація політичної партії «Поруч»

13/09/2015, Публікації ЗМІ

image

 

13 вересня у залі Хмельницької обласної філармонії відбувся перший з’їзд політичної партії «Поруч», засновником якої є народний депутат України Сергій Лабазюк.

porych

У залі зібрали, як активістів, так і кандидатів від політичної партії. Перед початком заходу усі присутні разом із отцем Микоалєм помолилися за добробут та мир на Україні.

porych5

« У нашого народу є багато хороших традицій, і одна із таких -це прочитати молитву перед початком започаткування якоїсь справи. Сьогодні ми зібралися тут аби оголосити – партія «Поруч» йде на вибори. Мені приємно, що сьогодні у цій залі зібралися люди з якими ми працюємо вже не перший рік і котрі знають принципи нашої роботи не на словах, а на ділі», - зазначив у своїй промові Сергій Лабазюк

porych3

«Я знаю, що Сергій Лабазюк та його команда, це ті люди, котрі виконують обіцянки. І така робота триває не лише в залежності від виборів, а постійно. Мені приємно, що Сергій Лабазюк є не лише активним на своєму окрузі, а й у Верховній Раді, саме ним був зініційований законопроект про мораторій на закриття шкіл, та багато інших соціальних законів. Я постійно його бачу на засіданнях Ради, він дійсно депутат від народу. І я переконана, що ця партія буде працювати також на благо людей», - зазначила Надія Задорожна, директор Богдановеціької ЗОШ І – ІІІ ст.

porych4

«Я особисто вдячний Сергію Лабазюку за свого сина та онука, він допоміг їх зібрати коли ті були у зоні АТО, я передаю велике вітання від матерів воїнів, ми усі вам дякуємо. Якби уся влада була такою як ви, то ми б жили краще», - зазначив Віктор Тащук.

porych2

Під час заходу народний депутат розповів про основні засади новоствореної політичної партії та про принципи їх роботи.

«Сьогодні ми усі маємо зрозуміти, що часи в нашій країна не легкі, і нові люди які мають прийти до влади повинні бути дійсно господарниками та активними діячами у себе на батьківщині, люди які завтра розбудовуватимуть та примножуватимуть здобутки держави. Отож до роботи!», - додав після виступаючих парламентар.

porych1

Після офіційної частини усі охочі могли сфотографуватися із лідером партії, а після того журналісти, які були присутні на заході могли задати свої актуальні запитання.

porych7