Фінансування на армію потрібно збільшити вже сьогодні, а не чекати реальної загрози, — Сергій Лабазюк

03/02/2022, Публікації ЗМІ

image

Внесення змін до Державного бюджету-2022 в частині збільшення фінансування на територіальну оборону та матеріально-технічне забезпечення української армії на 100%. Такі кроки першочергово пропонує вжити народний депутат України Сергій Лабазюк. Про це він заявив в ефірі хмельницького телеканалу «ТВ7+».

«Наша депутатська група «Партія «За майбутнє» закликає всіх відкинути амбіції, об’єднати зусилля та посилити країну своїми рішеннями. А саме: разом із колегами-депутатами пропонуємо скликати позачергове засідання та розглянути відповідні зміни до державного бюджету в частині збільшення видатків на територіальну оборону! Фінансування на армію потрібно збільшити вже сьогодні, а не чекати реальної загрози. Ризики є, як і були всі ці 8 років», — акцентував парламентарій.

Лабазюк нагадав, що в 2022 році на потреби Міністерства оборони України передбачено 133,5 млрд грн. Це лише приблизно 60% від того, що просило оборонне відомство на поточний рік. Враховуючи ситуацію, яка сьогодні склалася, головне завдання держави — готувати армію та повноцінно її фінансувати, запевняє Сергій Лабазюк. До всього, додатково необхідно виділити з державного бюджету 2 млрд 772 млн гривень на розгортання сил Територіальної оборони. А саме: на облаштування приміщень, підключення до комунікацій, забезпечення транспортом та інше. 


«Так, ми повинні готуватися до будь-якого розвитку подій і дій з боку Росії — чи то на Донбасі, чи то біля кордонів у Чернігівській області. Продовжувати вести дипломатичний діалог із партнерами, проте вчитися розраховувати на свої сили. Нам потрібно визнати, що за Україну можуть боротися тільки українці. Проте наразі панікувати точно не варто, дестабілізація всередині країни призводить, як ми бачимо, до негативних економічних наслідків», — підкреслив політик.

Нагадаємо, раніше Сергій Лабазюк в стінах парламенту звернувся до своїх колег-народних депутатів з проханням об’єднатися заради спільних державних інтересі на тлі можливої загрози зі сторони ворога