Війтівцям 51 рік! Сергій Лабазюк з подарунками для молодих сімей завітав на гучне свято

19/08/2021, Робота в окрузі

image

Селище з малою історією, проте зі своїми традиціями, звичаями та працьовитими людьми. Центр Війтовецької територіальної громади відзначив свій 51-й рік народження. Перша згадка про залізничну станцію датується 150 років тому. Минулий рік через карантинні обмеження  ювілей не святкували. Люди кажуть: хоча населений пункт молодий, потенціал для розвитку має.


Велику роль у розбудові населеного пункту відіграло створення у 2015-му році об’єднаної територіальної громади. Це відчули всі сфери – медицина, освіта, культура та спорт. За шість років з часу створення об’єднання, до якого зараз входить майже два десятки населених пунктів, багато чого змінилося. Голова громади каже, планів на наступні роки є багато.

Розвиток громади багато в чому залежить і від державного фінансування. Чимало субвенцій об’єднання отримує за сприяння народного депутата України, представника партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Сергія Лабазюка. Не оминув увагою парламентар і відзначення дня народження  Війтовець. Він каже, населений пункт має потенціал, який потрібно розвивати та примножувати.


«Я переконаний, що ті люди, які в всій час вложили в розвиток здоров’я і любові до своєї малої Батьківщини, зараз радіють народженню діток. Бажаю вам процвітання! Зі святом, Війтівці», - заявив зі сцени Сергій Лабазюк.


Завітав парламентар на свято з подарунками: молодим сім'ям за підтримки благодійного фонду «МИ ПОРУЧ» була вручена кухонна техніка, місцевій загальноосвітній школі - спортивний інвентар, а церковній громаді та художньому колективу - грошові сертифікати.