У Волочиському НВК урочисто відкрили «Музей випускників закладу»

30/06/2021, Робота в окрузі

image

30 червня у стінах Волочиського навчально-виховного комплексу відбулась знакова подія. За підтримки Благодійного фонду народного депутата України та представника партії "ЗА МАЙБУТНЄ" Сергія Лабазюка «МИ ПОРУЧ» урочисто відкрили «Музей випускників закладу».  

Даний комплекс є справжнім осередком вдячної пам’яті більше 2000 випускників, які провели тут свої щасливі роки навчання. За сприяння народного депутата тут з'явилися нові потужні комп’ютери, де розміщена і зберігається інформаційна база про кожного випускника.


Спільний захід об'єднав у стінах закладу запрошених гостей, представників місцевого краєзнавчого музею, педагогічних працівників та учнів начального комплексу. Нагоду перерізати святкову стрічку отримали голова Благодійного фонду «МИ ПОРУЧ», випускник 1991 року випуску Лабазюк Петро Петрович та вчитель історії -  завідуючій музеєм Левчук Вікторія Аркадіївна.
Після офіційної частини заходу його учасники першими мали змогу спробувати у дії нову системну базу та відшукати інформацію про шкільне життя у закладі, відповідно по роках випуску/ Також і цьогорічні випускники 11 класів разом з батьками мали можливість поринули у прекрасний світ спогадів та переглянули свої сторінки в історії навчального закладу.


Присутні на заході випускники, начальник відділу освіти та директор вручили подяки Сергію Лабазюку і вчителям, які прауювали над створенням музею.