У Хмельницькому відбувся молитовний сніданок, приурочений до Дня Незалежності

20/08/2021, Робота в окрузі

image

Напередодні 30-річчя з Дня проголошення Незалежності України у Хмельницькому відбувся VI молитовний сніданок. 

На захід зібралися представники міської та обласної влади, духовенство, військові, спортсмени, педагоги та громадські діячі. Також до сніданку долучилися депутати Верховної Ради України з Хмельниччини, зокрема і представник партії "ЗА МАЙБУТНЄ" Сергій Лабазюк. 


"Який корінь і код українця? Це - свобода, любов до своєї рідної землі. Це можливість передати свої цінності майбутнім поколінням. Я вірю, що кожній присутній на молитовному сніданку, мріє і бажає кращої долі для України. Саме від нас залежить, наскільки міцним буде державницький фундамнт. І сьогодні, напередодні Дня Незалежності, Дня прапора, я хочу, аби ми як ніколи були єдині. Єдині в своїй молитві, в своїй справжній українській волелюбності. Творимо державу разом. Слава Україні", - заявив Сергій Лабазюк. 
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на сході Героїв, які ціною власного життя боронили кордони держави та мирне небо над Україною. Також спільні молитви пролунали за добробут громадян, за квітуче майбутнє мирної, соборної та незалежної України.До учасників молитовного сніданку звернулися з настановами представники духовенства꞉ голова Духовної ради міста отець Іван Данкевич, Єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Православної церкви України Владика Павло, єпископ Української Греко-Католицької Церкви Іван Кулик, Український римо-католицький єпископ Леон Дубравський.