Спорт для всіх! У Волочиську пройшов фінал турніру з міні-футболу за кубок благодійного фонду "МИ ПОРУЧ"

22/08/2021, Робота в окрузі

image

21 серпня у місті Волочиськ пройшов фінал турніру з міні-футболу під галсом "Спорт для всіх". В останньому етапі спортивного змагання за кубок Благодійного фонду народного депутата України Сергія Лабазюка "МИ ПОРУЧ" змагалися дві команди - ФК "Стріла" та "Поділля", за третє місце у поєдинку зійшлися "Бронівка" та "КАЗ". Володарем кубку стала команда Волочиської територіальної громади - футбольний клуб "Поділля". В запеклій боротьбі під бурні емоції вболівальників хлопці вибороли перемогу у сильного суперника - ФК "Поділля". Срібними призерами турніру стала команда "КАЗ" Красилівської громади. 

На переможців та учасників спортивного змагання чекали нагороди та медалі, які їм урочито вручили представники благодійного фонду "МИ ПОРУЧ". 

На урочитсе відкриття спортивного заходу завітав і сам парламентар. Сергій Лабазюк перед початком гри привітав усіх учасників та побажав їм перемоги. Спорт знаходиться у пріоритеті для громади, і проведення футбольного турніру це популяризація не тільки футболу, а й здорового способу життя, розповідає народний депутат. 


"Приємно бачити на заході стільки людей – це говорить про те, що саме в спорті ми єднаємося, саме в спорті ми загартовуємося, саме в спорті гартується не тільки фізично тіло, а й дух. Виступаючи я завжди наголошую: спорт допомагає людині дисциплінувати себе, досягнути чогось більшого, розширити свої можливості. Ініціатива започаткувати подібний турнір народилася з єдиною метою – заохотити жителів нашого краю до фізичної культури, підняти рівень масовості занять спортом", - заявив народний депутат. 
 
Нагадаємо, що початок турніру відбувся 7 серпня у м. Красилів. Участь у турнірі взяли 12 футбольних команд з різних територіальних громад Хмельницької області: Теофіпольської, Розсошанської, Гвардійської, Заслучненської, Антонінської, Волочиської, Новоушицької, Красилівської, Новодунаєвецької,
Лісовогринівецької та Війтовецької громади.