Діти – наше майбутнє! У Хмельницькому відбувся фінал відбіркового етапу до турніру «Кубок єднання-2021»

13/09/2021, Робота в окрузі

image

У 22-х областях України стартував наймасштабніший дитячий футбольний турнір «Кубок єднання-2021», у яких беруть участь 400 команд юних футболістів віком 10–11 років. Ініціатива проведення турніру належить Благодійному фонду «ФОНД ІГОРЯ ПАЛИЦІ «ТІЛЬКИ РАЗОМ».

На футбольному полі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбіркові тури пройшли 11 та 12 вересня. Участь у турнірі взяли 16 команд з різних куточків області: Старокостянтинів, Нетішин, Кам’янець-Подільський («Фортеця»), Красилів, Білогір‘я («Перлина Поділля»), Шепетівка, Дунаївці, Славута ,Летичів, Ізяслав, Полонне, Волочиськ, Городок, Хмельницька ДЮСШ-1 та команда «Поділля».
Перед початком проведення футбольної гри підтримати юних спортсменів завітав народний депутат, представник партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Сергій Лабазюк. Ініційований парламентарем благодійний фонд «МИ ПОРУЧ» приєднався до проведення матчу та вручив учасникам подарунки.Результати фінального матчу наступні: перше місце у чесній боротьбі зайняла команда вихованців ДЮСШ з міста Славута, друге – ФК «Вікторія» (Старокостянтинів), бронзові призери –  «Вікторія» (Городок), а четвірку лідерів замикає команда поділля із Хмельницького.«Спорт – фундамент здорової нації. Так приємно бачити, як розвивається підростаюче покоління, має спортивні захоплення та проявляє свою силу духу, витримки. Дякую кожній команді за участь, незважаючи на результати, кожен з вас вже переможець! Успіхів у фіналі в Луцьку та нових досягнень, не тільки у спорті, але і в житті», – звернувся Сергій Лабазюк до усіх учасників відбіркового туру на Хмельниччині.
Далі – фінальні матчі відбудуться 26 вересня у Луцьку, де зберуться на одному ігровому полі юні спортсмени з різних областей України. Відзначимо, що призовий фонд від організаторів турніру передбачає нагороди та призи кожному учаснику не лише фінальних змагань, а й відбіркового туру.


Переможець фіналу, який пройде 26 вересня в Луцьку, отримає головний приз — семиденні тренувальні збори команди в Буковелі. Кожна команда-учасник змагань отримає за участь шкіряний футбольний м’яч, гравійований диплом учасника турніру, а кожен член команди — медаль за участь у турнірі.