Діалог із громадою – запорука розвитку територій Хмельниччини

17/08/2021, Робота в окрузі

image

Народний депутат України, представник партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Сергій Лабазюк продовжує зустрічатися з мешканцями сіл Хмельницької області для обговорення нагальних потреб та завдань. Нагадаємо, минулого тижня з робочим візитом парламентар завітав до жителів сіл Лісові Гринівці та Бубнівка.

Цього разу одноденний маршрут парламентаря проліг через три села: Клинини, Користова та Копачівка.
На зустрічах жителі донесли до народного депутата проблеми, які їх турбують у першу чергу, та почули відповіді на актуальні питання. Найактивніші селяни надали особисті пропозиції щодо подальшого розвитку територій, були й такі, хто поскаржився на бездіяльність комунальних служб.
Сергій Лабазюк в свою чергу прозвітував перед виборцями про результати роботи в парламенті та детально розповів про законодавчі новели, які були ухвалені Верховною Радою за останній рік. Зокрема, це і законопроект про індустріальні парки, публічні закупівлі, підтримку фермерів та підприємців.
Піднімали на обговорення місцеві жителі і питання відкриття ринку землі, формування тарифів на комунальні послуги, перерахунок пенсій та оформлення спадщини. Спільна проблематика громад – покращення стану доріг та працевлаштування молоді. На всі питання Сергій Лабазюк дав вичерпні відповіді. За словами депутата, є питання, котрі вирішуються відразу, частину з них треба вивчити та опрацювати.