Здорові діти – майбутнє нашої країни!

09/02/2021, Робота в окрузі

image

За ініціативи народного депутата Сергія Лабазюка у місті Волочиськ відбувся круглий стіл на тему «Перспективи розвитку фізичної культури та спорту Волочищини», під час якого обговорили результати роботи та перспективи благодійного фонду "Ми Поруч". 

До участі в обговоренні проблематики в сфері спорту приєдналися голови громад, начальники відділів освіти молоді і спорту, тренери ДЮСШ, директори шкіл та спортсмени. Завдяки підтримці фонду Сергія Лабазюка вже вдалося провести капітальний ремонт спортивного майданчика на території Полянської ЗОШ, придбати тренажери для жителів села Копачівка та мікрорайону Волочиськ-1, оновити матеріально–технічну базу Бальковецького НВК, замінити вікна в кількох спортивних залах та відремонтувати басейн Волочиського НВК.

Плани на новий 2021 рік на підтримку спорту в регіоні вже сформовані: 

-встановлення 6 відкритих майданчиків та 2 футбольних полів;
-побудова сучасних спортивно-ігрових майданчиків зі штучним покриттям;
-створення додаткового простору для фізичного розвитку не тільки в профільних, а й звичайних освітніх закладах району;
-фінансування та організація спортивних заходів.


Один з важливих висновків проведення круглого столу - необхідно докладати максимум зусиль у всіх сферах саме для пропагування здорового способу життя, це одна з найважливіших інвестицій в майбутнє підростаючого покоління. Саме співпраця з міською радою допоможе створити локацій для культурного і спортивного дозвілля молоді. Адже саме фізична культура формує силу волі, характер та зміцнює імунітет.