У Хмельницькому та Волочиському районах долучилися до відзначення Дня Незалежності

27/08/2017, Робота в окрузі

image

Із запальними танцями та частуваннями від фонду «Ми поруч». У Олешині Хмельницького та Наркевичах  Волочиського району відбулися святкування Дня Незалежності України.

Присутні мали змогу не лише отримати естетичне задоволення від виступів місцевих колективів, а й пригоститися смачною юшкою та ковбасками від фонду «Ми поруч».

«Традиційно на кожне державне чи районе свято долучається і наш фонд «Ми поруч». Цього разу ми пригощаємо усіх охочих смачними стравами, а для наймолодших роздаємо кульки. Словом робимо усе можливе від нас, аби свято вдалося», - зазначив помічник народного депутата Сергія Лабазюка Леонід Гуцалюк.

 І у Наркевичах, і у Олешині  на святкування завітав народний депутат Сергій Лабазюк, котрий з вітальним словом звернувся до присутніх та нагородив кращих представників різних професій та установ, а у Наркевичах нардеп вручив сертифікат на поїздку до Львова.
«Цього року наша країна відзначає 26 років з Дня Незалежності України. За цей період наша країна стала на шлях перетворень та нововведень, що переконаний сприятимуть розвитку України. У цей день хочу побажати кожному міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України! », - сказав під час виступу Сергій Лабазюк.

Окрім цього ще одним сюрпризом від народного депутата став виступ відомого гурту «Чорнобривці».