Традиційні вітання ювілярів Хмельниччини від благодійного фонду "МИ ПОРУЧ"

06/09/2021, Робота в окрузі

image

На Хмельниччині представники благодійного фонду народного депутата Сергія Лабазюка "МИ ПОРУЧ" продовжують традицію вітати настарших мешканців 188-го округу. 

Ткач Іван Пилипович 90 років тому народився в селі Захарівці Чорноострівської селищної територіальної громади. Закінчив 5 класів Захаровецької школи, після навчання одразу влаштувався на роботу в колгоспі. Коли юнаку виповнилося 18 років - пішов навчатися на тракторні круси і два роки потому відпрацював трактористом. 
А далі - три роки служби в армії. Іван Пилипович присвятив 20 років свого життя професії тракториста, ще 18 років був шофером і плідно працював задля розвидку рідного краю. Наразі ювіляр тішиться трьома онуками та двома правнучками. 

Ще одна іменинниця, котра отримала подарунки і привітання від помічників парламентаря, - Козловська Емілія Каспрівна. Жителька села Пашківці Лісовогринівецької ТГ відзначає 90-річчя. Все життя Емілія Каспрівна присвятила себе трудовій діяльності та вихованню дітей, за що її поважають в рідному селищі. 4 вересня свій ювілей святкувала і жителька села Грузевиці Чорноострівської ТГ. Личак Віра Григорівна народилася в сім’ї залізничника, навчалася в місцевій школі, а після випуску одразу влаштувалась працювати в рідний колгосп. В Комсомольській ланці Віра Григорівна трудилась до пенсійного віку. В 1952 році жінка вийшла заміж за сільського хлопця Григорія, який тільки повернувся з війни. Разом вони прожили щасливе життя, виховали сина і дочку, дочекалися внуків та правнуків.