Сергій Лабазюк відзвітував у Волочиському та Хмельницькому районах

13/08/2017, Робота в окрузі

image

11 та 12 серпня народний депутат Сергій Лабазюк побував у селах Хмельницького та Волочиського району. Там парламентар відзвітував про  вже зроблене за першу половину 2017 року як у Верховній раді, так і на окрузі.
«З початку цього року нам вже вдалося з державного бюджету віднайти кошти на мій 188 округ. Сума в 15 млн. грн. під реальні проекти вже надходить на кошти місцевих рад. Основні статті  - вода, освітлення, дороги, розвиток культури та освіти», - сказав під час зустрічей Сергій Лабазюк.

За традицією зупинився на законодавчій діяльності –розповів про свої законопроекти та постанови, що вже прийняті і що на стадії розробки. Окрім того повідав про роботу на окрузі.
Спільно з громадами, розідрали реформи, що вже втілені та що незабаром будуть впроваджені у провідні сфери країни – освітню, медичну та пенсійну.

«Усі ми розуміємо, що наша країна потребує змін. Тому сказати, яка з цих реформ є першочерговою, а яка ні – не можливо. Ми хочемо змін і змін якісних, аби медицина стала кращою, аби пенсії були більшими та аби освіта була на високому рівні. Сьогодні триває обговорення впровадження цих та інших реформ – ми не маємо права бути байдужими, ми з вами повинні вносити свої пропозиції – адже після введення цих змін вплинути на хід буде важко», - зазначив нардеп.

Загалом півторагодинне спілкування з народним депутатом принесло для жителів сіл свої результати. На зустрічах були присутні представники місцевих рад, які спільно з народним депутатом вирішили ряд наболілих проблем. А це проблеми з водою, транспортним сполученням та оформленням деяких документів для жителів сіл.
Загалом за два дні народний депутат побував у сімох  населених пунктах, а це: Копачівка, Ожигівці, Чухелі Волочиського району та Осташки, Черепова, Черепівка, та Велика Калинівка Хмельницького району.
«Ми дякуємо Сергію Петровичу, що він за нас не забуває і щороку приїздить до нас. Ми вдячні за кошти, які надійшли на нашу громаду, і за які вже проведені роботи  по відновленню вуличного освітлення. Чесно кажучи, жоден народний депутат, який був до Сергія Лабазюка не проводив такої діяльності. Своїми діями, а не словами наш народний депутат  доводить – від дійсно з своїми виборцями, а ми з ним» - зазначили жителі с. Черепівка, Хмельницького району.

Вже цього тижня звіти продовжаться та вже до кінця місяця нардеп планує  об’їздити ще 30 населених пунктів.  
«Такими зустрічами я готуюся до наступного парламентського сезону. Черпаю теми для нових законопроектів та постанов. У безпосередньому діалозі вирішуємо і містечкові проблеми. Переконаний, що саме так нам вдасться покращити життя громад. Головне - це що люди не байдужі до проблем свої сіл та долі нашої країни» - додав Сергій Лабазюк.