Сергій Лабазюк привітав школярів із початком навчального року

01/09/2017, Робота в окрузі

image

Для тисяч дітей сьогодні пролунав перший дзвоник, який покликав  на урок школярів, та запросив у дитячі садочки малечу.
2017 – 2018  навчальний рік розпочато.
Цього дня на святкових лінійках перші переживання та неповторні враження відчувають першокласники.
Привітати їх батьків та педагогів на святкові лінійки завітали помічники народного депутата Сергія Лабазюка та депутати міських, районних рад від Політичної партії «Поруч»

«Кожному школяру я бажаю жаги, жаги до нових здобутків, жиги до відкриття нового – пізнавального світу знань, який для вас розкриють ваші педагоги. Також із словами вітань звертаюся до присутніх тут батьків та родичів наших школярів. Хочу побажати, щоб кожен день ви раділи новим звершенням своїх дітей», -   зазначив під час виступу депутат міської ради від П/П «Поруч» Олександр Сидорук.

Окрім приємних слів від представників «Поруч», викладацькі колективи загальноосвітніх шкіл, від народного депутата Сергія Лабазюка, отримали грошові сертифікати на розширення та покращення матеріально технічної бази, телевізори та інше навчальне обладнання.
Традиційно з вітаннями та подарунками від народного депутата Сергія Лабазюка помічники та депутати від політичної партії  Поруч навідалися на святкові лінійки і у Волочиському та Хмельницькому районах.  
 
Окрім цього напередодні Дня знань фонд «Ми поруч», згідно звернень здійснив і ряд справ, аби  новий навчальний рік школи та садочки розпочали  з усім необхідним. Так до прикладу у Давидковецькому ДНЗ  подарували 25 теплих покривал, у Малиничській ЗОШ встановили нові двері  а у школі, що у Лісових Гринівцях подарували жалюзі.